eSky / Cestovné obmedzenia – COVID-19

Požadované dokumenty a informácie pre cestujúcich

Čo potrebujete vedieť, aby ste mali pokojnú a bezproblémovú cestu.

Zistite, čo potrebujete pred cestou

Vďaka nasledujúcemu formuláru sa dozviete, ako sa pripraviť na cestu

Uveďte svoje občianstvo. Dôležitá poznámka! Ak ste občanom viacerýchkrajín, uveďte občianstvo krajiny, ktorej pas budete počas cesty používať.

Uveďte krajinu, ktorá je cieľom vašej cesty. Dôležitá poznámka! Ak vašacesta zahŕňa aj medzipristátia na letiskách v iných krajinách, skontrolujte osobitnedokumenty a obmedzenia zavedené týmito krajinami.

Pred cestou dostanete informácie o stave hraníc, aktuálnychobmedzeniach, ako aj informácie o pravidlách prípadnej karantény a dokumentoch, ktoré jepotrebné pred cestou vyplniť.

Pamätajte si!

Obmedzenia a požiadavky týkajúce sa potrebných dokumentov sa dynamicky menia. Zostaňte v obraze, sledujte aktuálne informácie a zaistite si hladkú cestu! Odporúčame tiež skontrolovať webové stránky vládnych úradov krajiny, do ktorej cestujete, a tiež oficiálne stránky krajín, cez ktoré budete prechádzať (v prípade, ak vaša cesta pozostáva z viac ako jedného letu).

Aké informácie získate?

Otvorenie hraníc

Informácie o tom, či sú hranice konkrétnej krajiny otvorené alebo zatvorené. Podľa toho budete vedieť, či sa plánovaná cesta môže uskutočniť.

Obmedzenia

Podrobnosti o obmedzeniach na hraniciach, ako aj dôležité informácie o možnosti občanov iných krajín vstúpiť na územie konkrétnej krajiny.

Pravidlá karantény

Ako dlho trvá a pre koho je karanténa v danej krajine povinná?

Potrebné dokumenty

Zoznam požadovaných dokumentov, ktoré musia byť vyplnené pred odletom. Dôležitá poznámka! Niektoré krajiny požadujú, aby cestujúci vyplnili svoje dokumenty najneskôr 72 hodín pred odletom.

Ochranné pomôcky

Pravidlá nosenia masiek, rúšok a bezpečnostné opatrenia na verejných priestranstvách.

Odoberajte tie najlepšie novinky. Až o 40 % lacnejšie!

Čaká na vás celý svet! Nechajte nám svoj e-mail a získajte informácie o najlacnejších letenkách, zľavách a novinkách ako prví!

Stiahnite si našu aplikáciu a plánujte svoje cesty pohodlne

  • Najlepšie hodnotená aplikácia v kategórii cestovania
  • Každý deň nové ponuky na dosah ruky
  • Všetky vaše rezervácie na jednom mieste