Cestujte s eSky.sk!

S nami máte Garanciu najnižšej ceny

za Dovolenku a Predĺžený víkend

Garancia najnižšej ceny s eSky.sk

Nemusíte viac porovnávať ponuky na predĺžené víkendy alebo dovolenky (let+hotel) na rôznych webových stránkach. U nás máte všetko na jednom mieste: široký výber hotelov, výhodné kombinácie letov, inšpiratívne destinácie – za najatraktívnejšie ceny! Ako to funguje? Je to jednoduché! Možnosť Let+Hotel vám poskytuje prístup k výhodným cenám. Vďaka vynikajúcej spolupráci s našimi partnermi vám môžeme ponúknuť atraktívne produkty a najnižšie ceny.

Keď si vyberiete eSky.sk, vyberiete si Garanciu najnižšej ceny.

Garancia najnižšej ceny s eSky.sk Garancia najnižšej ceny s eSky.sk

Ako to funguje?

Predĺžené víkendy, Dovolenky a Let+Hotel

Garancia najnižšej ceny eSky.sk sa vzťahuje len na rezervácie produktov Predĺžené víkendy, Dovolenky a Let+Hotel. Nevzťahuje sa na letenky a ubytovanie rezervované samostatne ani na iné produkty ponúkané spoločnosťou eSky.sk.

Na každom detaile záleží

Chcete si overiť, či ponúkame najnižšiu cenu? Ak nájdete lacnejšiu možnosť ako u nás, uistite sa, že obsahuje presne tie isté údaje ako vaša rezervácia na eSky.sk: počet osôb, dátum, trvanie, časy letov, hotel, typ izby atď.

Čas sú peniaze

Ak nájdete lacnejšiu možnosť, v priebehu 24 hodín od potvrdenia rezervácie na stránke eSky.sk zašlite správu/žiadosť na adresu: garancia@esky.sk

Ak bude úspešná, rozdiel vám vrátime na váš účet.

Viac informácií nájdete v Všeobecných podmienkach (paragraf X, bod 26)

Predĺžený víkend: oddych od rutiny

Doprajte si krátky únik z každodennej rutiny. Načerpajte nové sily, rozšírte si obzory a ponorte sa do kultúry nových miest: či už sa budete prechádzať malebnými uličkami slnečnej Valletty, ochutnávať vynikajúce tapas v srdci barcelonskej štvrte El Born alebo nakupovať v najlepších butikoch Milána.

Dovolenky: objavte svoj raj na Zemi

Relaxujte podľa seba: na horúcej pláži v Thajsku, alebo objavujte tajomstvá starovekých civilizácií na polostrove Yucatán. Čaká na vás svet plný neobyčajných dobrodružstiev, fascinujúcich miest a pamiatok, ktoré vás ohromia. Začnete šnorchlovaním na Zakynthose alebo prechádzkou po trhu v Marrákeši?

Cestovateľské inšpirácie vybrané pre vás

Zažite cestovanie novým spôsobom vďaka nášmu newsletteru! Najlepšie ponuky čakajú práve na vás. Vyskúšate ich?