eSky / Kam môžete letieť?

Kam môžete letieť?

Pozrite sa, do ktorých krajín si môžete jednoducho zaletieť.

Čo znamenajú jednotlivé farby na mape?:

███ Zelená – krajina otvorená pre cestovateľov. Testovanie COVID-19 ani karanténa nie sú povinné.

███ Svetlozelená – pre vstup do krajiny sa vyžaduje test na COVID-19.

███ Žltá – vstup do krajiny je podmienený testom na COVID-19 a karanténou po príchode.

███ Oranžová – do takto označenej krajiny môžu cestovať len vracajúci sa občania tejto krajiny a tí, ktorí splnia prísne požiadavky.

███ Šedá – cestovné obmedzenia v týchto krajinách nie sú známe alebo ich miestne úrady nezverejnili.

Prezrite si atraktívne ponuky letov

Cestovanie je tak lacné! V sekcii “Akcie” objavíte najlepšie ponuky letov do celého sveta. “Akcie” sú miestom, kde kedykoľvek nájdete všetky atraktívne ponuky od rôznych leteckých spoločností. Či už chcete cestovať po Európe alebo za oceán, v sekcii “Akcie” si jednoducho a rýchlo vyhľadáte tú najlepšiu možnosť pre vás.

Vyberte si najvhodnejšie poistenie

Uzavrieť dobré poistenie sa oplatí vždy, bez ohľadu na to, kedy a kam cestujete. So správnou poistkou si môžete dopriať bezpečnú cestu úplne bez obáv. V našej ponuke nájdete dva druhy poistenia, ktoré vám zaistí pohodu pred cestou i počas nej. V prípade potreby budete môcť zrušiť váš výlet aj zo súkromných dôvodov. Poistenie je skrátka základom každej cesty.

Preštudujte si aktuálne cestovné pravidlá

Cesta v čase pandémie je bezpečná a jednoduchá len vtedy, ak máte prístup k aktuálnym informáciám o platných obmedzeniach. Na podstránke “Cestovné pravidlá” si môžete kedykoľvek skontrolovať pravidlá v krajinách po celom svete. Niekoľkými kliknutiami získate prístup ku všetkým informáciám o cestovných pravidlách, ktoré potrebujete vedieť počas pandémie. Okrem toho si na tomto webe prekontrolujete vízové požiadavky a kúpite eVisa.

Odoberajte tie najlepšie novinky. Až o 40 % lacnejšie!

Čaká na vás celý svet! Nechajte nám svoj e-mail a získajte informácie o najlacnejších letenkách, zľavách a novinkách ako prví!

Stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu pre najlepšie ceny

  • Najlepšia aplikácia m-commerce
  • Najvýhodnejšie akciové lety
  • Viac než 1,3 mil. hotelov po celom svete. Najlepšie ceny, rýchla rezervácia